Alarm sistemi kurulumunda tercih nedeniniz?

Alarm sisteminde yanlış alarm durumu yaşamazsınız.
Alarm sistemi montajı, alarm sistemi kurulumunda profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.
Sistemde kullanılan tüm ürünler garantilidir. Arıza durumunda teknik servis ekibi yedek malzeme ile gelmekte ve arızalı olan ürün değişim yapılarak sistem çalışır hale getirilmektedir. Bu önemli bir hizmettir. Piyasadaki bir çok alarm firması arızalı ürünü söküp tamiri için satın aldığı firmaya gönderip ürünün tamir edilmesini beklemektedir. Alarm sistemi ciddi bir iştir, böyle bir durumda sisteminiz ürün gelene kadar çalışmayacaktır.

Ücretsiz teknik servis ve destek hizmetimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.
Unutmayın Alarm Sistemi 1 kez alınır.

*Mevcut Alarm Sisteminiz Var İse Alarm İzleme Merkezimize Bağlatabilirsiniz .

*İsterseniz Ürünü Satın Alabilir , Alarm İzleme Merkezine Abone Olabilirsiniz .

*İsterseniz Ürünü Kiralayarak , Alarm İzleme Merkez Aboneliğinizi Sürdürebilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi Alabilmek İçin Lütfen Arayınız:
SGS Teknik:    0216 379 79 34  

Alarm sistemleri profesyonel uzmanlık ve tecrübe isteyen ciddi bir iştir.
Hırsız alarm sisteminin profesyonel ve işin uzmanları tarafından seçilmesi gerekir.
Profesyoneller tarafından seçilmeyen ve montajı yapılmayan alarm sistemi ekipmanları
Uygun proje ile uygulanmayan alarm sistemlerinde her zaman ciddi sorunlar yaşarsınız.
Hatalı alarm çalmaları , gerçek bir soygun girişiminde alarmın çalmaması gibi durumlar
Çok sık karşılaşılan problemlerden bazılarıdır.

Altını çizerek belirttiğimiz gibi alarm sistemleri ciddi bir iştir ve uzmanlık gerektirir.

Alarm sistemleri büyük mekanların korunmasının yanında küçük iş yerleri ve hatta evlerimiz içinde mutlaka kullanılması gereken bir güvenlik ekipmanıdır.
Hırsız alarm sistemleri doğru uygulandığında sizi, Malınızı ve sevdiklerinizi tehlikelere karşı koruyan bir 7/24 uyumayan bekçi durumunda olacaktır. Buda sizin ve sevdiklerinizin rahat ve huzurlu bir şekilde uyuması demektir.

 

Algılama

  Hırsız, yangın, sağlık, panik, sabotaj, su baskını, gaz kaçağı alarmları, açılış/kapanış takibi, akü arızası vb?gibi sinyaller, operatörlerimiz tarafından profesyonelce değerlendirilir. Bölgelerden gelen alarmlar bölge isimleriyle birlikte raporlandırılır (Giriş Manyetik Kontak, Hol Pır vb.).

Anında Müdahele

  Alarm durumundan haberdar olan Seçkin Güvenlik Alarm Sistemleri Merkezi uzman operatörleri aracılığı ile anında gerekli kişileri haberdar ederek ilgili birimleri de olaya müdahale etmeleri için harekete geçirir.

Panik Butonu

  Sistem açık veya kapalı pozisyonda olsa dahi panik butonunun kullanılması durumunda ilgili kişilere haber verilirken aynı zamanda da kolluk kuvvetlerine haber verilir.

Ambulans Butonu

  Acil sağlık yardımına ihtiyaç halinde alarm paneli üzerindeki ambulans butonuna basılması ile merkezimize ulaşan sinyal üzerine abone aranır ve yetkili kişiden teyit alındıktan sonra ilgili lokasyona sağlık ekibi yönlendirilir.

Kapalı Gün Hizmeti

  İşyerleri için; çalışma yapılmayacak gün var ise (pazar günü, bayramlar, abone tarafından belirlenmiş olan özel günler vs.) şifre kullanılarak giriş yapılsa dahi ilgili lokasyon aranarak parola karşılığında teyit alınır ve ardından iş yeri sahibine telefon ile ulaşılarak bilgi verilir.

Geç Açılış Takibi

  Abonelerin belirttiği açılış saatinde belirtilen lokasyonda açılış gerçekleşmez ise Seçkin Güvenlik operatörleri tarafından firma sahibine telefon yolu ile bilgi verilir.

Limitli Süre Takibi

  Risk seviyesinin yüksek olduğu lokasyonlarda (ATM kabinleri, kasa daireleri, depolar, vb.) abone tarafından belirlenen işlem süresi aşıldığı takdirde Seçkin Güvenlik operatörleri tarafından derhal ilgili birimlere haber verilir.

Kurma Kapatma Kontrolü

  Aboneler istedikleri saatte Seçkin Güvenlik operatörlerini arayarak parola karşılığında alarm sistemlerinin kurulu olup olmadığını öğrenebilirler.

Arıza Bildirimi

  Alarm sisteminde oluşabilecek arızalar (Elektrik kesilmesi, akü azalması, dedektör pil azalması vs.) anında Seçkin Güvenlik operatörü tarafından abonelere ve teknik servislerine iletilir.

Test Kontrolü

  Seçkin Güvenlik Alarm Sistemleri Merkezi her abonenin alarm sistemi paneli ile günde en az bir kere olmak kaydı ile haberleşir. Test kontrolü denilen bu işlem sonucunda panelin alarm merkezi ile haberleşmediği fark edilir ise bu durum alarm olarak algılanır, abone ve teknik servisine derhal haber verilir.

Tehdit Şifresi

  Abone alarm sitemini tehdit altında kapatmış ise (abone için önceden belirlenmiş olan tehdit şifresi kullanarak) Seçkin Güvenlik operatörleri lokasyondan teyit almadan durumun detaylarını da bildirerek derhal ilgili kolluk birimlerini olay yerine yönlendirir.

SMS Hizmeti

  Seçkin Güvenlik tarafından belirlenen hizmet paketlerindeki sinyal bilgisini otomatik olarak müşterinin cep telefonuna sms ile gönderir.
*Opsiyonel bir hizmettir. Hizmet paketleri aylık ücretlendirilir.